Zwroty
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij formularz zwrotu i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

PROGRESS Katarzyna Ziomek
ul. Lipnicka 51
43-300 Bielsko-Biała

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.


W celu odstąpienia od umowy , postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji, nr telefonu, nr rachunku bankowego, dane techniczne zwracanego produktu, data zakupu oraz dowód zakupu.

2.Odesłanie produktu
Zwracany produkt prosimy o odesłanie wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz dowodem zakupu. Zwracany produkt, przed wysyłką należy właściwie zabezpieczyć w celu uniknięcia jego uszkodzenia w transporcie.

3. Wysyłka
Zwracane produkt należy wysłać na własny koszt, na wskazany poniżej adres:
PROGRESS Katarzyna Ziomek
ul. Lipnicka 51
43-300 Bielsko-Biała

4. Zwrot środków
Zwrotu środków dokonamy na wskazany w formularzu numer rachunku bankowego, w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej

Pobierz TUTAJ

Wymiany
Nie oferujemy możliwości wymiany towaru. Rzeczy sprzedawane przez nas szybko znikają z naszego magazynu i nie możemy zagwarantować, że dany produkt będzie dostępny gdy zechcesz go wymienić.

Reklamacje
Dbamy o to, by nasze produkty były najwyższej jakości. Jeżeli jednak kupiony przez Ciebie produkt ujawnił wadę zawsze możesz złożyć reklamację.
Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta tel. 720 801 300 lub biuro@lux-relax.pl i wspólnie znajdziemy dogodne rozwiązanie doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (naprawa lub wymiana) lub zwrotu całości/części wpłaconych pieniędzy (obniżenie ceny, czy odstąpienie od umowy).
Adres na jaki należy odesłać produkty w celu rozpatrzenia reklamacji to:
PROGRESS Katarzyna Ziomek
ul. Lipnicka 51
43-300 Bielsko-Biała