Dlaczego my?

Wygoda

Dbamy o najwyższy komfort i wygodę klienta na każdym etapie ścieżki zakupowej. Oferujemy przyjazną atmosferę, pyszną kawę, odrobinę luksusu i zasłużony relaks. Zawsze chętnie pomożemy.

Jakość

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów. Naszym celem jest wysoka jakość w oparciu o nowoczesną linie produkcyjną wykorzystującą najlepsze surowce, dbałość o estetykę i ostateczny efekt wizualny.

Gwarancja

Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu najwyższe standardy obsługi, doskonały serwis, fachowe doradztwo oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Lux-Relax

O nas

Jesteśmy pasjonatami chwili relaksu i wygodnego, zdrowego snu. Są to elementy istotne w zachowaniu odpowiedniego balansu w naszym życiu, które jest bardzo szybkie i intensywne. Każdy z nas potrzebuje na chwilę się zatrzymać i naładować baterie, aby działać jeszcze sprawniej.

Działamy od 2004 roku i ciągle się rozwijając, końcem 2020 roku otworzyliśmy w Bielsku-Białej nowy salon sprzedaży, w którym prezentujemy materace sypialniane, wygodne i designerskie łóżka oraz fotele masujące - również te najwyższej klasy.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich wyrobów, oferujemy Państwu wysokiej klasy asortyment. Oferowane przez nas produkty, pomogą się Państwu w pełni zrelaksować, efektywnie wyspać oraz uwolnić wewnętrzne napięcie.
Jesteśmy tu po to, żeby umożliwić Wam najlepszy możliwy sen i wypoczynek.