Lifestyle, Porady

Najlepsze materace Bielsko-Biała

 

Najlepsze materace Bielsko-Biała to fraza, którą wpisują w wyszukiwarkę osoby z naszego miasta, które poszukują naprawdę dobrego materaca.

Czym jest dobry jakościowo materac i dlaczego warto go poszukać w naszym stacjonarnym, bielskim showroomie? Przeczytaj poniżej i zobacz nasze modele, o które pytają osoby z całej Polski.

Najlepsze materace Bielsko-Biała to w naszej ocenie materace, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Dobry materac powinien być przede wszystkim wygodny- to podstawa w trakcie snu. Powinien zapewnić odpowiednie wsparcie dla naszego kręgosłupa, mięśni oraz stawów. Dzięki temu ciało w naturalny sposób rozluźni się i zregeneruje. Przy wyborze materaca trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Powinien być on dobrany do wagi, wzrostu, pozycji w czasie snu oraz indywidualnych potrzeb.

W naszym showroomie znajduję się kilka linii produktowych, które ułatwiają wybór odpowiedniego materaca. Znajdą Państwo u nas m.in. Linię Premium – czyli unikalne modele stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zachwycają najwyższą jakością zastosowanych surowców i nowoczesnym designem.

Poniżej przedstawiamy TOP 5 materacy, które szczególnie pokochali nasi klienci i które Ty również możesz sprawdzić / przetestować w naszym showroomie w Bielsku-Białej. Nasi stali klienci wiedzą, że wybierając materac, mogą przeleżeć w naszym showroomie nawet kilka godzin i w ten sposób wypróbować produkty.

LUX 1000 – CHIARDILUNA

Materac LUX 1000 włoskiej marki Chiardiluna, to kieszeniowy dwustronny materac (lato/zima). Oprócz wyrafinowanej elegancji, gwarantuje bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwo użytkowania. Ten materac jest idealny dla tych, którzy uwielbiają spać, wypoczywać, relaksować się czy bawić. To model stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.

W ten materac zaopatrują się prestiżowe włoskie hotele*****

EXV 800 – CHIARDILUNA

Materac EXV 800 włoskiej marki Chiardiluna, to dwustronny kieszeniowy materac.

Materac o wielu zaletach. Jego design łączy w sobie włoską tradycję i elegancję. System termoregulacji w pełni wspiera zarówno latem, jak i zimą, a wygoda pozwala docenić każdą chwilę odprężenia. Ten materac jest idealny dla osób ceniących sobie dobre samopoczucie każdego dnia i radzi sobie z tym w doskonałym stylu i z wysoką klasą.

W ten materac zaopatrują się prestiżowe włoskie hotele*****

ARGENTO THERAPY – MOLLYFLEX

Materac ARGENTO THERAPY włoskiej marki Mollyflex, to wysokiej jakości piankowy materac o właściwościach medycznych oraz o zwiększonym stopniu twardości. To idealnie rozwiązanie dla osób nielubiących zapadania się w materac i często zmieniających pozycje spania podczas snu – obracanie się jest łatwe i nie wymaga wysiłku. Odpowiednią sztywność materaca zawdzięcza wysoki blok nienacinanej pianki Polilattex. Aby jednak materac oferował pełny komfort, górna część materaca została wykonana z niskiej warstwy pianki Visco 2 cm, żeby zapewnić punktowe rozłożenie nacisku.

HIGH LEVEL – MATERASSO

Materac HIGH LEVEL słowackiej marki Materasso, to piankowy ekskluzywny materac dla wymagających. Ergonomicznie rozplanowane poszczególne warstwy materaca wzajemnie się wspierają, w optymalnym dostosowaniu się do naturalnych krzywizn ciała ludzkiego. Dzięki temu kręgosłup zostanie maksymalnie odciążony, zrelaksowany, zregenerowany przez co mniej będzie dawał znać o sobie w ciągu dnia. Zminimalizowane naciski na ciało podczas snu, pozwalają na znacznie lepsze ukrwienie tkanek skóry, dotlenienie mózgu, co przekłada się na głębszy, spokojniejszy, a tym samym zdrowszy sen.

ENYO – JANPOL

Materac ENYO polskiej marki Janpol, to twardy materac z wkładem sprężynowym, dzięki któremu nie musisz wybierać pomiędzy stabilnym podparciem, a wygodą. Enyo, to dwustronny materac (lato/zima). Enyo to innowacyjność, trwałość, wygoda i niezawodność. Jest trwały, a jednocześnie wykonany z najnowocześniejszych surowców dostępnych na rynku.

Najlepsze materace Bielsko-Biała – jeśli właśnie takich poszukujesz, odwiedź nasz komfortowo urządzony showroom. Oferujemy wyłącznie materace najwyższej jakości.
U nas możesz skorzystać z systemu ratalnego.

LUX-RELAX

ul. Lipnicka 51

43-300 Bielsko-Biała

720-801-300

0 thoughts on “Najlepsze materace Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *